KÁMEN MUDr.CŮ – INSPIRACE ( DRUHÝ ELEMENT )

Prozrazení tajemství KAMENE MUDr.CŮ a úspěšný start COOLTURNÍ REVOLUCE jsou inspirací pro novou generaci umělců. Navštivte i Vy Slezské Rudoltice- místo ve kterém múzy a umění nikdy nespí.

linka

Čtvrt milénia se snažilo nespočet tmářů umlčet múzy a umění. Dnes je vše jinak.  Zámek, devastovaný během kruté historie, zažíná opět naplňovat odkaz svého nejslavnějšího panovníka. Hrabě Albert Hodic předává své poselství dnešní generaci.

Hrabě Hodic INSPIRACE

Inspirace

 

Dobrých zpráv není nikdy dost!

  1. dobrá zpráva: Lenna Barrie vyzbrojená armádou mravenců prospektorů míří na pomoc ostatním bojovníkům za znovuvzkříšení OSLAV MÚZ A UMĚNÍ  ve Slezských Rudolticích.
  2. dobrá zpráva: Týmu nadšenců se jako zázrakem podařilo zachránit takřka 250 let z kronik cenzurované záznamy o životě sympatického hraběte Alberta Hodice.
  3. dobrá  zpráva: Zlatokop Henry poprvé v historii webovnice navštíví ve své story jiné místo než Zlatohorsko. Nový příběh o Slezských Rudolticích je velice inspirativní. Podle tajných informací se jedná o erotickou záležitost.

Henry všem kyselým povahám vzkazuje: Polibek múzy je zážitek, který ocení jen ten, kdo nenosí na sobě krunýř povrchnosti. Erotika frčela po revoluci sametové, nyní objevujeme i jiné hodnoty. Ať žije COOLTURNÍ REVOLUCE!!!.