Zrození

Zjištění: Každý konec může být novým začátkem. Je na Vás, zda tento začátek bude mít konec.

Kdy jindy se má narodit král rebelů a dobrodruhů než v emocemi nejvíce zmítané epoše dějin? V čase velkých změn a očekávání nových věcí. Dvacáté století, století válek, dalo lidstvu řadu objevů. Vzalo mu ale spoustu iluzí o opravdovém lidství.

Snad právě proto se v jeho polovině, ke konci druhé světové války, rodí v srdci Evropy dítě, které v prvních dnech života slyší utichající válečné boje, přecházející do radostných oslav osvobození. Smutek a radost. Poroba a svoboda. Tyto zkušenosti si Henry přináší stejně  jako další znaménko výjimečnosti ve světě plném paradoxů.

Zlatokop Henry Zrození 1Zlatokop Henry Zrození 2

Přichází na svět v den narození člověka, jehož jméno budí hrůzu a je synonymem válek. Ve stejném roce, kdy jeden život, způsobující jen zkázu, končí smrtí v podzemním bunkru, druhý začíná a přináší poselství o svobodě. Právě takto nevyzpytatelný osud načasoval zrod rebela a dobrodruha. Člověka, jenž má svůj život zdánlivě věnovat hledání zlata, aby nalezl mnohem cennější bohatství, o které se má podělit s ostatními. Svobodu ducha.

Vítejte na jeho cestě životem. Veselý bouřlivák Henry Vám bude skvělým průvodcem a zábavným vypravěčem.

Bonusové počteníčko pro opravdové fajnšmekry a kamarády.