Co se rodí pod kloboukem

Koruna krále rebelů a dobrodruhů

Webovnice k prvnímu výročí svého otevření prozradí tajemství kouzelné koruny krále rebelů a dobrodruhů Zlatokopa Henryho. Poděkujme božskému Héfaistovi- praotci všech kterativců za jeho dar.

Hledej více

Coolturní revoluce

Král rebelů a dobrodruhů Zlatokop Henry předává pádlo a kormidlo nové generaci rebelů, kteří se nebojí plout divokými peřejemi dějin skrz zábavnou současnost k lepší budoucnosti.

Hledej více

Webovnice

Internetová truhlice pokladů krále rebelů a dobrodruhů zanesená pavučinami času potřebuje někdy sfouknout prach historie. Skvosty v ní ukryté pak zazáří v plné kráse! Někdy to je drahokam, jindy kočičí zlato z blešáku.

Hledej více

Jantarovice

Henryho nejslavnější kořalka.
Jistý jed abstinentů. Živá voda alkoholiků.

Hledej více

Poštovní známka

K řadě více či méně oblíbených prezidentů zvěčněných na poštovních známkách přibyl v roce 2005 i zlatokop Henry. Prezident Trampské Osady Clubu Mickey Mouse.

Hledej více

Dolarovka

Vydání HENRYHO ZLATOHORSKÉ DOLAROVKY bylo husarským kouskem, co nemá obdoby. Úspěch, z tohoto počinu vzešlý, vyrazil dech mnohým businessmanům.

Hledej více

Dolárek

Kovová kulatá kolečka byla od pradávna důvodem mnoha zločinů. Henryho dolárek je jiný. Nikdy se kvůli němu neválčilo, nezabíjelo. Sice vzbuzoval u některých jedinců neodolatelnou touhu jej vlastnit, ale to je snad jediná neřest, co by se mu dala vyčíst.

Hledej více

Cancák

Mnohé encyklopedie mylně uvádějí, že je otcem Facebooku nějaký mladík z Ameriky. Ano i ne. Nebýt Henryho cancáku, nevznikla by jistě ani inspirace k jeho internetové podobě.

Hledej více

TO KMM aneb TRAMPSKÁ OSADA CLUB MICKEY MOUSE

Podle zkratky by se mohlo zdát, že se jedná o televizní pořad pro mládež smířenou s životem v socialismu- TKM (televizní klub mladých). Velký omyl! V roce 1963 zakládá Henry společenství mladých rebelů.

Hledej více

Muzeum

Roku 1991 zakládá Zlatokop Henry muzeum v budově staré pošty. K svému záměru zvolil barokní budovu z roku 1698, umístěnou v centru náměstí Zlatých Hor.

Hledej více

Království Zlatokopa Henryho

Roku 2013 připravuje Henry k 50. narozeninám Trampské Osady Club Mickey Mouse, jehož je od jeho založení prezidentem, velký dárek-KRÁLOVSTVÍ ZLATOKOPA HENRYHO.

Hledej více

Zlatorudné mlýny

Dlouhodobě nejvýznamnější kolektivní počin v oblasti turistiky na Zlatohorsku. Byl jistě právem roku 2011 Vámi návštěvníky zařazen mezi 7 divů Olomouckého kraje .

Hledej více